Nasz zespół

Renata Marcińska

  • Pedagog i psychoterapeuta.

    Jestem magistrem pedagogiki resocjalizacyjnej, absolwentką Wyższej Szkoły Filozoficzno- Pedagogicznej „Ignatianum” w Krakowie, Instytutu Psychologii Stosowanej w Warszawie. Ukończyłam także Studium Psychoterapii Uzależnień i Współuzależnienia przy Wojewódzkim Ośrodku Terapii Uzależnień i Współuzależnienia w Krakowie, wciąż podnoszę swoje kwalifikacje i szkolę się w dziedzinie psychoterapii systemowej w Ośrodku Szkoleń Systemowych przy Krakowskim Ośrodku Terapii. Zajmuję się psychoterapią dorosłych, dzieci i młodzieży oraz rodzin i par. Pracuję w nurcie systemowym, psychodynamicznym, korzystam także z dorobku psychoterapii poznawczo- behawioralnej. Doświadczenie zawodowe zdobywałam pracując jako psychoterapeuta osób dorosłych i dzieci w Centrum Psychoterapii i Psychoedukacji ATF Consulting Sp z o.o. w Krzeszowicach, w charakterze psychoterapeuty uzależnień pracowałam w Prywatnym Centrum Terapii Uzależnień „Koninki”, gdzie prowadziłam psychoterapię osób uzależnionych i ich rodzin indywidualnie i grupowo. Staż kliniczny odbywałam w Specjalistycznym Szpitalu im. dr J. Babińskiego w Krakowie. Aktualnie, poza Ośrodkiem Kształtowania Osobowości, prowadzę psychoterapię osób dorosłych i par w NZOZ Nature and Medicine w Krakowie oraz pracuję w Centrum Psychoterapii w Myślenicach, gdzie prowadzę indywidualną i grupową terapię osób uzależnionych oraz psychoterapię rodzin, osób dorosłych, dzieci i młodzieży.

Dagmara Stępień

  • Psycholog i psychoterapeuta.

    Prowadzę terapię osób dorosłych, młodzieży i dzieci. Jako psychoterapeuta pracuję w nurcie psychodynamicznym, ale łączę to podejście z innymi technikami zgodnie z potrzebami i możliwościami osób zgłaszających się na terapię. Ukończyłam studia z zakresu psychologii na Uniwersytecie Śląskim w 2009 r. Wciąż doskonalę swoją wiedzę i szkolę się na kursach związanych z psychoterapią. Jestem upoważniona do prowadzenia psychoterapii pod superwizją. Doświadczenie zawodowe zdobywałam w trakcie praktyk na Dziennym i Całodobowym Oddziale Psychiatrycznym w Szpitalu Śląskim w Cieszynie, współpracowałam z Centrum Profilaktyki Edukacji i Terapii „Kontakt” w Cieszynie (prowadzenie terapii indywidualnej i poradnictwa psychologicznego), Stowarzyszeniem Pro- Bono. Mam także kilkuletnie doświadczenie w pracy psychologa szkolnego i przedszkolnego. Prowadziłam liczne kursy i szkolenia dla dzieci i dorosłych, pracowałam jako psycholog w całodobowej placówce opiekuńczo-wychowawczej Siemacha SPOT 24/7 w Krakowie. Obecnie pracuję jako psychoterapeuta indywidualny osób dorosłych w Poradni Zdrowia Psychicznego Med Skarpa w Krakowie i psychoterapeuta dzieci, młodzieży i osób dorosłych w Centrum Psychoterapii w Myślenicach.

Magdalena Miernik-Jaeschke

  • Specjalista psychiatrii dzieci i młodzieży oraz psychoterapeuta.

    Jestem lekarzem z kilkuletnim doświadczeniem zdobywanym podczas pracy w poradniach zdrowia psychicznego oraz na całodobowych i dziennych oddziałach psychiatrycznych (m.in. w krakowskiej Klinice Psychiatrii Dorosłych, Dzieci i Młodzieży oraz na Oddziale Psychiatrii Dziecięcej w WSSD im. św. Ludwika). Posiadam również doświadczenie w pracy z osobami dorosłymi. W ramach Specjalistycznej Praktyki Lekarskiej udzielam konsultacji psychiatrycznych, diagnozuję zaburzenia psychiczne i prowadzę ich leczenie zgodnie ze standardami wynikającymi z aktualnej wiedzy medycznej.